Сіверська міська рада

Меню

Меню

ЗРОБИМО НАШУ ГРОМАДУ ЧИСТОЮ ТА КРАСИВОЮ!

Хоч  сьогоднішній ранок зустрів місто дощем зі снігом – все одно на дворі  весна!   І хоч поки   вона тільки за календарем, але вже незабаром – і теплі сонячні дні, і перша зелень, на які так  чекає вся Сіверська громада. Але весна –  це не лише спів птахів, синь проліска, зеленіюча трава та квітучі дерева.   Це ще й наведення порядку на вулицях, дорогах, у дворах,  фарбування лав, огорож, облаштування зупинок та клумб.  

      Традиційно до наведення порядку на всій території міста  крім комунальних підприємств  у   Сіверську  завжди залучаються  трудові ресурси     – організації, установи і приватні структури. В рамках підготовки міста до весняно-літнього періоду   міська рада заздалегідь звертається до фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність в стаціонарних об’єктах сфери обслуговування  долучитися до весняної толоки –   забезпечити належне утримання прилеглих територій: очистити від накопичених за зиму протиожеледних матеріалів і побутового сміття, газони прибрати від гілок, листя і сміття, за  необхідністю перекопати, засіяти рослинами. Провести   побілку бордюрів, дерев,    висадити зелені насадження. Обов’язково необхідно також запланувати  ремонт, якщо є потреба, оновити фасади, вивіски,  облаштувати підходи до магазинів тротуарною плиткою, встановити урни для сміття.      

      Шановні представники малого та середнього бізнесу, міська рада просить ставитись з порозумінням до наявних проблем, пов’язаних з благоустроєм, додатково закликаємо  вас всіх долучатися до проведення регулярних міських заходів  щодо  прибирання занедбаних територій, стихійних сміттєзвалищ та ремонту пам’ятників. Давайте проявимо рівень культурної свідомості і допоможемо нашій громаді повернути колишню славу квітучого затишного куточка країни!

 

 

Поділитися новиною

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *