Сіверська міська рада

Закінчився прийом проєктів на конкурс “Бюджет участі” Сіверської ОТГ

Закінчився прийом проєктів на конкурс Бюджет участі Сіверської ОТГ

1 березня 2021 року закінчився прийом проєктів на конкурс «Бюджету участі» 2021.  До Сіверської міської ради  подано 23 проєкти. Проєкти подавалися від міських організацій ( КЗ ЦКД, школи, ліцей, ІРС), від Громадських організацій та  мешканців громади, а саме:

– Спорт-

4 проєкти;

– Благоустрій-

9 проєктів;

– Культура-

9 проєктів;

-Інше (інклюзія)-

1 проєкт;

Нагадуємо, що з міського бюджету буде виділено 250 тис грн. на реалізацію  проєктів.

З 15 березня по 15 квітня розпочнеться голосування за вподобані проєкти. Саме від цього залежить подальша реалізація цікавих та креативних ідей членів громади! Більш детальна інформація про терміни та процес голосування, оголошення буде розміщено на сайті Сіверської міської ради, сторінці фейсбук . Дякуємо усім авторам за подані проєкти та бажаємо їм успіху на подальших етапах «Бюджету участі»!

Разом зробимо  громаду кращою!