Сіверська міська рада

Меню

Презентація та обговорення дієвих практик впровадження соціальних послуг для сімей з дітьми

1 березня 2021 року у місті Києві відбулася презентація та обговорення дієвих практик впровадження соціальних послуг для сімей з дітьми у 12 цільових громадах Луганської та Донецької областей. На захід був запрошений представник Сіверської міської ради.

Офлайн від громади виступила директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Колеснікова Світлана, яка освітила питання щодо формування запиту на соціальні послуги через розвиток ініціативних груп батьків дітей з інвалідністю, а онлайн – Саржевська Тетяна, яка розповіла про розширення спектру доступних послуг при створенні Центру надання соціальних послуг в Сіверській громаді. В адресу Сіверської громади була висловлена подяка від  представників Дитячого  фонду  ООН (ЮНІСЕФ)  та  Консорціуму  партнерських  організацій  на чолі з Українською мережею за права дитини щодо вдало реалізованого на території Сіверської міської ради проєкту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді» протягом 2019 – 2021р.(перший етап)

На даному етапі досягненням громади є запрошення до другого етапу проєкту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді», який розпочнеться вже в квітні 2021 року.