Сіверська міська рада

Меню

Круглий стіл за результатами проєкту « Спільно. Соціальні послуги для сімей з дітьми в громаді» в Сіверській громаді

Круглий стіл за результатами проєкту

« Спільно. Соціальні послуги для сімей з дітьми в громаді» в Сіверській громаді

Першочерговим завданням громади є забезпечення доступних та якісних соціальних послуг. 02.03.2021 року щиро, довірливо, урочисто пройшов круглий стіл за результатами проєкту  «Спільно. Соціальні послуги для сімей з дітьми в громаді» в Сіверській громаді. Виконана велика робота щодо впровадження соціальних послуг в громаді за допомогою спікерів, експертів та тренерів ПРОЄКТУ. Від Сіверської громади цінний вклад внесли фахівці ЦНСП, ІРЦ, ССД, відділу з питань соціального захисту населення, фінансового відділу, відділу  економічного розвитку торгівлі та інвестицій, відділу освіти, культури , молоді та спорту. Дякуємо фахівцям проєкту « Спільно. Соціальні послуги для сімей з дітьми в громаді» за внесок у посиленні спроможності громади виконувати повноваження у сфері надання соціальних послуг та усім хто брав участь в реалізації даного проєкту. У квітні маємо можливість перейти до реалізації другого етапу проєкту. З нетерпінням чекаємо!