Сіверська міська рада

Інформаційне повідомлення

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВКЛЮЧЕННЯ ОБ`ЄКТУ ОРЕНДИ ДО ПЕРЕЛІКУ ВІДПОВІДНОГО ТИПУ 17.12.2020
Сіверською міською радою прийнято рішення №117 від 25.02.202щодо включення до Переліку нерухомого комунального майна, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону за заявою потенційного орендаря, визначеного у пунктах 112, 114 Порядку (Перелік другого типу), об’єкту оренди – нежитлове приміщення (перший  поверх площею 12,74 кв.м), розташованого за адресою: місто Сіверськ, вулиця Центральна, будинок 8, що обліковується на балансі Сіверської міської ради.
Інформація про об’єкт оренди, умови та додаткові умови оренди додається.
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЕРЕДАЧУ НЕРУХОМОГО МАЙНА В ОРЕНДУ БЕЗ ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ 17.12.2020
Виконкомом Сіверської міської ради прийнято рішення №106 від 16.02.202укласти договір оренди нерухомого майна комунальної власності без проведення аукціону з фінансовим управлінням Сіверської міської ради щодо об’єкту оренди – нежитлове приміщення (перший  поверх площею 12,74 кв.м), розташованого за адресою: місто Сіверськ, вулиця Центральна, будинок 8, що обліковується на балансі Сіверської міської ради.
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЕРЕДАЧУ НЕРУХОМОГО МАЙНА В ОРЕНДУ БЕЗ ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ 01.03.2021
Сіверською міською радою укладено договір оренди нерухомого майна комунальної власності від 01.03.2021 без проведення аукціону з фінансовим управлінням Сіверської міської ради щодо об’єкту оренди – нежитлове приміщення (перший  поверх площею 12,74 кв.м), розташованого за адресою: місто Сіверськ, вулиця Центральна, будинок 8, що обліковується на балансі Сіверської міської ради.