Сіверська міська рада

Меню

Меню

Кому передавати показання електролічильника у березні?

Кому передавати показання електролічильника у березні?

Енергопостачальник YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги») нагадує, що для нарахувань за фактично спожиту електроенергію слід передавати показання лічильників до 3 числа (включно) кожного місяця. Робити це можна як через постачальника, так і через оператора системи розподілу.

Мешканці Донеччини можуть передати показання електролічильника за телефоном контакт-центру YASNO (095/067) 65 26 000, (0629) 52 60 00 або онлайн:

  • Через чат-бота в Viber. У ньому також зручно розрахуватися за електроенергію та газ без комісії за кількома особовими рахунками та замовити енергоефективні продукти.
  • У мобільному додатку YASNO. Там також можна сплатити без комісії за спожиту електроенергію та газ.
  • В Особистому кабінеті на сайті YASNO. Остаточний рахунок там можна побачити після 5 числа кожного місяця.
  • За допомогою форми швидкої передачі показань без реєстрації на сайті YASNO. Щоб повідомити дані, достатньо вказати населений пункт, особовий рахунок, показання і контактний номер телефону.
  • В особистих повідомленнях на сторінці у Facebook. Фахівці YASNO внесуть показання в єдину базу постачальника.

Нагадаємо, після передачі показань оператор системи розподілу (ОСР) розраховує обсяг споживання. Потім передає ці дані YASNO, який здійснює нарахування та формує остаточний рахунок.

Передавати показання газового лічильника клієнтам, які уклали договір на постачання газу від YASNO, слід, як і раніше, своєму облгазу чи міськгазу.

«Ми створили всі умови для швидкої та зручної передачі показань електролічильника. Розрахуватися за світло можна в Особистому кабінеті, у мобільному додатку, через чат-бот YASNOonline у Viber, інтернет-банкінги, у відділенні банків чи «Укрпошти», в терміналах та на сайтах платіжних систем. Відповідно до законодавства, платити за електроенергію та газ слід до 20 числа кожного місяця», – зазначив директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Довідка:

YASNO постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Запорізькій та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO

у Донецькій області

(050) 520 93 23

PR@yasno.com.ua

yasno.com.ua

 

 

Поділитися новиною

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *