Сіверська міська рада

Спортивно-оздоровчий комплекс «Доломітчик» відзначив День народження!

Спортивно-оздоровчий комплекс «Доломітчик» відзначив День народження!🎉🎁⚽🏀🏆🏆🏆👏👏👏👏👏
Свій день народження спорткомплекс відзначив грандіозним спортивним святом!
Спеціально до сьогоднішньої урочистої події була підготовлена насичена і різноманітна програма: захоплюючі показові виступи юних спортсменів-дзюдоїстів, боксерів, спортсменів з пауерліфтінгу, футболу, яскраві виступи колективу черлідерів СОК «Доломітчик» «Шик Денс», запальний танцювальний колектив «Імпульс» та солісти КЗ «Центру культури та дозвілля» .
На сьогоднішньому святі були присутні почесні гості:
– Сіверський міський голова – Черняєв Андрій Олександрович;
– Начальник управління фізичної культури та спорту Донецької
обласної державної адміністрації – Мицик Володимир Петрович;
– Головний спеціаліст відділу фізкультурно-спортивної роботи управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації -Костянецький Іван Миколайович ;
– Заступник директора комунального закладу «Донецький комунальний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С. Бубки» – Дудник Світлана Віталіївна;
– Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Сіверське телебачення» – Міщенко Дмитро Володимирович :
– Президент футбольного клубу «Авангард» м. Сіверськ. – Бобилєв Дмитро Миколайович;
– Представник окремої танкової 17 бригади підполковник Марченко Денис Юрійович та представник 54 окремої бригади майор Гатченко Генадій Михайлович;
– Керівник селянсько-фермерського господарства «Оберіг» Бабенко Сергій Вікторович ;
-Керівник приватної агрофірми «Колос» Тищенко Олег Григорович .
На свято завітали ветерани спорту, трудова та спортивна
діяльність яких була наповнена високим професіоналізмом. Їх багаторічний досвід і відданість спорту є прикладом для молодих!
Зі словами привітань звернувся голова Сіверської міської ради Андрій Олександрович Чєрняєв та нагородив почесною грамотою за особистий вагомий внесок у розвиток і популяризацію
спорту України та з нагоди 49 річниці заснування Спортивно-оздоровчого комплексу «Доломітчик» ветеранів спорту:
Шмівського Анатолія Семеновича
Голоха Сергія Пантелійовича
Дубенко Ірину Василівну та Володимира Вікторовича
Чумак Сергія Олександровича
Опришко Олега Олександрович та Світлану Геннадіївну
Журавльова Віктора Миколайович
Діденко Валерія Вікторовича
Олексієва Сергія Євгеновича
Смолякова Сергія Львовича
Сєрова Валентина Миколайовича
Степанченко Олександра Васильовича.
Велика вдячність нашим, шановним ветеранам за відданість та популяризацію спорту! Міцного Вам здоров’я, щастя, сімейного затишку, добробуту, благополуччя, невичерпної енергії та довгих років життя!
На превеликий жаль, багатьох земляків, які присвятили своє
життя спорту немає серед нас. Усі присутні згадали про них та хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять .
З нагоди 49 річниці заснування спортивно-оздоровчого
комплексу «Доломітчик», почесною грамотою Сіверського міського голови, Сіверської міської ради та її виконавчого комітету нагородили колектив спортивно-
оздоровчого комплексу «Доломітчик», а саме
– Мокляк Сергій Володимирович – майстер спорту України з пауерліфтінгу,
трикратний рекордсмен України серед юніорів та
багатократний чемпіон області.
– Таратухін Владислав Віталійович – майстер
спорту України з пауерліфтінгу , двократний чемпіон України
та багаторазовий чемпіон у Донецькій області.
– Трифонов Олександр Олександрович – виконуючий обов’язки директора спортивно-оздоровчого комплексу «Доломітчик»
– Бобилєв Дмитро Миколайович – президент футбольного
клубу «Авангард»,
нагороджені за небайдуже ставлення, розуміння важливості виховання підростаючого покоління, турботу, щедрість та увагу до проблем закладу.
Показові виступи відбулися також в басейні спорткомплексу. Свої вміння та досягнення продемонстрували юні та вже досвідчені плавці. Всі спортсмени показали високі результати і величезне прагнення до перемоги.
Шановні спортсмени, тренери та вся фізкультурно-спортивна громадськість!
Прийміть щирі вітання з цим чудовим святом, з Днем
народження нашого спортивно-оздоровчого комплексу!
Великих Вам успіхів та досягнень, щастя,добробуту Вам та Вашим родинам, натхнення, наснаги, нових спортивних рекордів та звершень! Нехай наш СОК «Доломітчик» завжди
буде привабливим місцем спортивного дозвілля для всіх мешканців та гостей Сіверської громади, сучасним, високотехнологічним і ефективним! Процвітання та великих успіхів !
Нехай усі досягнення, невтомна праця та улюблена справа і надалі примножують спортивну славу нашого міста та громади!