Сіверська міська рада

Шановні мешканці громади

Реагуючи на звернення мешканців селища Чорногорівка з приводу руху великовагових автомобілів які перевозять крейду з кар’єру ТОВ «ФІРМА «ДОМАС» вулицями міста, в результаті чого відбувається руйнація доріг комунальної власності, Сіверською міською радою було надіслано листа на ім’я генерального директора ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас».

25 лютого відбулась зустріч першого заступника міського голови Гатченка Віталія Анатолійовича з представниками ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас». Були обстежені вулиці Травнева та Безіменна на предмет руйнації дорожнього  покриття в результаті господарської діяльності підприємства. За результатами зустрічі було досягнуто домовленостей про те, що ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» вже в березні місяці виконає підсипання та вирівнювання доріг, яким було заподіяно шкоди.

Також представникам ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» наголошено на неприпустимості в подальшому перевезення великоваговими автомобілями вантажу з кар’єру ТОВ «ФІРМА «ДОМАС» вулицями міста, з чим вони погодились.

1 думки про “Шановні мешканці громади”

1. Андрій

…звернення мешканців м.Сіверська! У Сіверській громаді немає селища Чорногорівка.
    Найціквіше, “домовленості”, які було “досягнено”, представники влади відмовились викласти на папері. А значить, у разі не виконання “домовленостей” стороною ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас», оскаржити бездіяльність буде неможливо. Кому це потрібно?…