Сіверська міська рада

«День народження» спорткомплексу «Доломітчик»

26 лютого виповнюється 49 років з дня відкриття спортивно-оздоровчого комплексу «Доломітчик», і це гарний привід привітати всіх любителів спорту із знаменною датою.

Спортивно-оздоровчий комплекс «Доломітчик» – по-справжньому знакове місце для нашого міста і громади, адже він гостинно відкриває свої двері для прихильників спорту не тільки з Сіверської громади, а й із сусідніх районів і областей, причому як дітей, так і дорослих. Радує, що в останні роки чисельність населення, що займається фізичною культурою і спортом на регулярній основі, стабільно збільшується.

Сьогодні спорткомплекс – це спортивний зал, басейн, тренажерний зал, зал боротьби, футбольне поле, універсальний спортивний майданчик зі штучним покриттям для гри в міні-футбол. Технічне оснащення забезпечую можливість на постійній основі проводити фізкультурно-оздоровчі заняття і спортивно-масові заходи. Щорічно зростає кількість учасників спортивних ігор, спартакіад та змагань. Проведення спортивно-масових заходів дає поштовх населенню до занять фізичною культурою і спортом, популяризує здоровий спосіб життя.

Спортивно-оздоровчий комплекс «Доломітчик», який неодноразово заявляв про себе на районній, обласній і регіональній арені, заслуговує найтепліших поздоровлень.

Неможна забувати про безцінну працю колектива спорткомплексу – це адміністративний і обслуговуючий персонал, а також штат інструкторів і тренерів. Завдяки їх старанній роботі спортивний комплекс не здає позицій, з кожним роком досягаючи все більш високого рівня. Головна мета спорткомплексу – стати привабливим місцем спортивного дозвілля для жителів Сіверської громади, причому незалежно від пори року, а також бути сучасним, високотехнологічним і ефективним. З цим завданням працівники «Доломітчик» блискуче справляються.

Тренерський склад – педагоги з великої літери, і їх підопічні – це фанати своєї справи. Щороку вихованці спорткомплексу «Доломітчик» завойовують призові місця на першостях і чемпіонатах району, області та країни. Завдяки їх самовідданій праці жителі нашої громади можуть пишатися досягненнями земляків. Своїм прикладом вони вчать відчувати смак перемоги, і, не дивлячись на невдачі, цілеспрямовано мчати до перемоги.

49 років – це ціле життя для спорткомплексу «Доломітчик», наповнене перемогами, радістю і гордістю за успіхи наших земляків. Нехай радість від численних перемог в змаганнях нізащо не затьмарять незначні рідкісні програші. Шлях до медалей і кубків лежить через перешкоди і нехай на вашому життєвому шляху цих перешкод буде якомога менше!