Сіверська міська рада

Школа “Агенти змін” оголошує про конкурс для тренерів

Актуально до: 07.03.21

Школа «Агенти змін» – це всеукраїнський освітній проєкт для підлітків, який заохочує до саморозвитку, відповідального громадянства, проактивної участі та розвитку громад для активних учнів 8–10-х класів з усієї України, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади у реаліях українського сьогодення.  Навчання здійснюється тренінговими інтерактивними методиками, які включають комплексний погляд на розвиток особистості та індивідуальний підхід до кожного.

У 2021 році у Школі «Агенти змін» зможуть взяти участь 125 учнів зі всієї України! Перший етап навчання відбудеться в кінці березня-квітня 2021 року. Тож ми шукаємо тих, хто готовий стати частиною масштабного проєкту!

Подати анкету для участі у конкурсі для тренерів і прикріпити резюме необхідно до 7 березня 2021 року включно. На основі відкритого конкурсу будуть відібрані 6 тренерів.

Співбесіди та оголошення результатів відбору тренерів – 10-14 березня 2021 року.

Анкета для участі – тут.

За додатковою інформацією звертайтеся за

студій та аналітики Центр “Ейдос та Благодійною фундацією “Агенти змін”.

електронною адресою scakyiv@gmail.com, а також за тел.: 068 712 92 06 (Олена Котляр, менеджерка з внутрішніх комунікацій) у робочий час, крім вихідних (9:00-18:00).

Детальні вимоги для кандидатів та умови участі читайте на сайті школи.

Проєкт реалізується Мала академія наук України спільно з Молодіжною ініціативою МІ “Серце в долоньках”, Центром політичних