Сіверська міська рада

Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України”

DAI Global, LLC, через Агентство міжнародного розвитку США (USAID), шукає заявки потенційних партнерів для реалізації проєктів у рамках Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID), який підтримує розвиток стійкої, інклюзивної, орієнтованої на зріст економіки на сході України шляхом зміцнення як ринкових систем, так і соціальних мереж. Такі проєкти сприятимуть економічній стабілізації регіону шляхом підтримки участі вразливих верств населення в економіці та надання відповідних ресурсів та забезпечення підготовки кадрів для вдосконалення людського капіталу.

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» є ініціативою, що розрахована на шість років (2018-2024), яка реалізується компанією «DAI Global» та має на меті покращити економіку Східної України у відповідь на агресію Росії. Цільові географічні регіони Проєкту включають території Донецької та Луганської областей, які контролюються Урядом України, та окремі міста Приазов’я.

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID) допомагає розвивати стійку, ринково-орієнтовану економіку на Сході України. Проєкт USAID надає можливість місцевим жителям покращувати рівень життя та розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, а також виходити на нові ринки в Україні, Європейському Союзі (ЄС) та за їх межами. Проєкт робить особливий наголос на роботі з внутрішньо переміщеними особами, жінками, молоддю, ромами, ветеранами, людьми похилого віку, та іншими мало представленими групами, щоб забезпечити їх участь в економічному успіхові регіону. Проєкт USAID також працює з місцевими та регіональними органами влади і недержавними структурами для визначення реалістичного бачення майбутнього економіки регіону

Звертатись за посиланням: