Сіверська міська рада

Меню

Відбувся Громадський форум щодо участі у проєкті “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури УФСІ VIII”

23 лютого в КЗ “Центр культури та дозвілля” Сіверської міської ради на базі “Громадської платформи впливу на прийняття рішень Сіверської міської ради” відбувся Громадський форум щодо обговорення прийняття участі Сіверської міської ради у конкурсі субпроєктів Українського фонду соціальних інвестицій зі зміцнення закладів первинної та вторинної медичної допомоги у 2021 році. На Форумі громади були визначені заклади, які приймуть участь у конкурсі це Сіверська амбулаторія КНП «Центр медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради» та КНП «Сіверська багатопрофільна лікарня планового лікування Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області». Були обрані члени Партнеру з впровадження субпроєкту у складі: Коваленко І.Є., Северін С.В., Клішкан І.Г. та Руденко О.А.. Вони будуть здійснювати усі необхідні дії з підготовки та реалізації субпроєкту.
На Форумі були обговорені результати дослідження та представлені рекомендації для подальшої роботи в рамах проєкту «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля», який реалізується громадською організацією «Асоціація «Відродження та розвиток», в рамках програми EU4USociety від Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу.