Сіверська міська рада

Меню

Меню

Приєднатись до договору про постачання газу від YASNO вже можна у восьми відділеннях ПУМБ на Донеччині

Приєднатись до договору про постачання газу від YASNO вже можна у восьми відділеннях ПУМБ на Донеччині

 

Тепер ще у п’яти містах Донецької області з’явилася можливість укласти договір про постачання газу від YASNO у відділенні банка ПУМБ. Раніше банківські працівники вже почали допомагати клієнтам у Краматорську, Слов’янську та Соледарі завдяки партнерству банку та YASNO.

«Оформити договір на постачання газу від YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги») можна за кілька хвилин онлайн на сайті  YASNO або у Viber. Однак ми створюємо додаткові можливості для клієнтів, які віддають перевагу очному обслуговуванню, і розширюємо співпрацю з відділеннями ПУМБ на Донеччині. Тепер укласти договір можна не лише в наших енергоофісах, а й у восьми банківських відділеннях, де вам допоможуть у оформленні працівники. Обираючи YASNO ще й постачальником газу, клієнти отримують комфортний сервіс, єдиний Особистий кабінет для зручної сплати рахунків за електроенергію та газ без комісії і вигідні пропозиції на енергоефективні продукти та консультації з енергоефективності», – розповів директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

«Ми розширюємо географію відділень, де клієнти можуть подати заявку на газопостачання від YASNO, і наразі вже менеджери 8 відділень надають безкоштовні консультації по переходу на нового газопостачальника. Донеччина – це регіон, в якому ПУМБ – основний банк. Відтак ми прагнемо надавати клієнтам максимально широкий спектр послуг, і не тільки фінансових. Крім того, оформлюючи заявку у відділеннях ПУМБ, клієнти одразу отримують інструменти, які допоможуть ще більш ефективно користуватися комунальними послугами та газопостачанням, а саме отримувати кешбек в розмірі 10% при оплаті кредитною карткою», – прокоментував Олександр Щербаха, директор департаменту продажів та розвитку роздрібного бізнесу ПУМБ.

Обрати YASNO своїм постачальником газу та укласти з ним договір можна у відділеннях ПУМБ у таких містах:

 

 

  • Бахмуті – вул. Незалежності, 58; 
  • Костянтинівці – бул. Космонавтів, 5/7; 
  • Покровську – вул. Прокоф’єва, 129; 
  • Дружківці – вул. Соборна, 15, прим. 102; 
  • Добропіллі – пр. Шевченка, 8; 
  • Краматорську – вул. Марата, 10; 
  • Слов’янську – вул. Свободи, 6; 
  • Соледарі – вул. Карпінського, 4. 

Щоб подати заявку про приєднання до договору на постачання газу у банківських відділеннях, мешканці Донеччини мають взяти з собою: документ, що підтверджує право власності на житло, паспорт, довідку про присвоєння ІПН та останній рахунок за постачання газу.

Якщо документи подає співвласник нерухомості, то слід також надати дозвіл усіх співвласників на укладання договору, якщо довірена особа власника, то довіреність.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Запорізькій та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO

у Донецькій області

(050) 520 93 23

PR@yasno.com.ua

yasno.com.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися новиною

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *