Сіверська міська рада

Міська рада повідомляє

Міська рада повідомляє, що Представництво Європейського Союзу в Україні запускає освітній проєкт «EU Study Days», що відбудеться у період із березня до червня 2021 року (https://bit.ly/3aw9CwQ).

«EU Study Days» – це освітній процес Представництва ЄС в Україні започаткований сім років тому. Проєкт надає можливість дізнатися більше про Європейський Союз і відносини між Україною та ЄС від провідних експертів у цій сфері. Проєкт також сприяє створюванню мережі молодих українців, де вони можуть обмінюватися досвідом, втілювати спільні ініціативи, а також стати рушійною силою зближення України та ЄС. Із 2013 року в межах проєкту було проведено понад 32 тижневі сесії у різних містах України. Цього року заплановано проведення 12 онлайн-модулів. Кожен модуль передбачає вебінар за участі співробітників Представництва ЄС, а також провідних європейських і українських експертів. Окрім того, учасники отримають інформаційні матеріали та зможуть перевірити свої знання, склавши тест.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Вікторії Давидової, Радниці з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні (Viktoria.DAVYDOVA@eeas.europa.eu) та/або до організації виконавця проєкту громадської організації «Молодіжна Альтернатива» (контактна особа – Людмила Кудіна, youth.alternativ.ua@gmail.com)