Сіверська міська рада

Меню

Меню

Фонд Східна Європа та Інтерньюз-Україна, за підтримки Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», розпочинають набір на річну комплексну програму «Академія громадського активізму».

Фонд Східна Європа та Інтерньюз-Україна, за підтримки Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», розпочинають набір на річну комплексну програму «Академія громадського активізму».

Програма має на меті посилити навички лідерів громадського сектору та активістів Сходу та Херсона через навчання, професійний обмін та менторський супровід.

Учасники програми зможуть підвищити інституційний потенціал своїх організацій та покращити взаємодію з місцевою владою й іншими організаціями для успішної реалізації спільних проєктів.

Для кого?

Для мешканців підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей та міста Херсон, які займаються громадською чи соціальною діяльністю. А саме:

  • керівників, членів, активістів чи волонтерів громадських об’єднань (громадських організацій, громадських спілок), що зареєстровані як юридичні особи згідно із законодавством України;
  • керівників або членів громадських рад, інших консультативно-дорадчих органів при органах виконавчої влади, місцевого самоврядування чи комунальних підприємствах і установах;
  • представників неформалізованих ініціативних груп;
  • лідерів думок, громадських активістів чи волонтерів без належності до конкретних формалізованих організацій.

Що отримають учасники?

  • тренінгова онлайн-програма та менторська підтримка від найкращих експертів громсектору;
  • оцінювання організаційного та комунікаційного потенціалу своєї організації та рекомендації з подальшого розвитку;
  • участь у хакатоні та міжрегіональному обміні досвідом;
  • можливість створити дієві коаліції з однодумцями – з-поміж слухачів Академії;
  • гранти на реалізацію спільних ініціатив коаліцій.
  • сертифікати про проходження програми.

Навчання та інші програмні заходи триватимуть від квітня по грудень 2021 року у форматі лекцій та практичних сесій у Zoom (із можливим винесенням частини активностей офлайн залежно від епідеміологічної ситуації в Україні). Вартість: безкоштовно.

Відбір учасників відбуватиметься у два етапи під час відкритого конкурсу. Про деталі другого етапу – повторне анкетування та інтерв’ю – заявників повідомлять додатково.

Серед ключових критеріїв відбору: готовність приділяти навчанню до п’яти годин на тиждень протягом восьми місяців. А також – мати для цього необхідні технічні засоби (інтернет, пристрій для участі у Zoom-конференціях).

Дедлайн для заповнення анкети – 15 березня 2021 року. Аплікаційну форму можна заповнити за посиланням.

Більше інформації про навчальну програму: http://civicleadershipacademy.in.ua

Детальніше про Академію – за посиланнями.

Запитання щодо цього оголошення надсилайте на адресу CLAProgram@eef.org.ua з позначкою у темі листа «Конкурс на навчання в Академії громадського активізму».

Поділитися новиною

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *