Сіверська міська рада

Громадський форум

23.02. 2021р. о 16-00 в КЗ “Центр культури та дозвілля” Сіверської міської ради на базі “Громадської платформи впливу на прийняття рішень Сіверської міської ради” відбудеться

1. Обговорення результатів дослідження громадської організації «Асоціація «Відродження та розвиток», в рамках проекту «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля.», в рамках проєкту EU4USociety від Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

2. Громадський форум, щодо обговорення прийняття участі Сіверської міської ради у конкурсі субпроєктів Українського фонду соціальних інвестицій зі зміцнення закладів первинної та вторинної медичної допомоги у 2021 році.