Сіверська міська рада

Меню

Меню

Триває прийом заявок на конкурс БЮДЖЕТУ УЧАСТІ 2021 ПОДАВАЙ СВОЇ ЇДЕЇ! Кінцевий термін подачі – 1 березня.

     БЮДЖЕТ    УЧАСТІ     2021  ПОДАВАЙ СВОЇ ЇДЕЇ

 

З метою підвищення рівня відкритості міської влади, впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів міського бюджету, Сіверська міська рада оголошує про прийом проектів від мешканців громади у рамках громадського  Бюджету участі у 2021 році.

Термін подачі – з 01.02. до 01.03.2021 року.
Прийом проектів здійснюється відповідно до Положення Бюджету участі Сіверської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням Сіверської міської ради від 08.05.2020 № 7/38-714.
Проектом є план дій, комплекс робіт, задум, ідея, викладені у вигляді опису з відповідним обґрунтуванням, розрахунками витрат, кресленнями (картами, схемами), фотографіями, що розкривають сутність задуму та можливість його практичної реалізації за рахунок коштів  бюджету участі нашої громади.

Проекти подаються:

1) шляхом заповнення відповідної форми розміщеної на офіційному сайті міської ради в розділі Економіка за посиланням https://siverska-gromada.gov.ua/biudzhet-uchasti/  з обов’язковим наданням оригіналів у паперовому вигляді поштою за адресою: вул. Центральна, 8, м. Сіверськ, Бахмутського району Донецької області,  з поміткою на конверті «Бюджет участі на території Сіверської міської ради ;

2) особисто до відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому міської ради виконавчого комітету міської ради

3) на електронну адресу  siversk@siverska-gromada.gov.ua, відсканований варіант проекту,

з додатками;

4) проекти за обсягом фінансування за рахунок коштів бюджету участі можуть бути до 50 тис. грн., а сума залучених коштів співфінансування не обмежена.

5) від одного автора проекту протягом одного року може надходити один проект.

Додатково  буде проведений освітній захід, щодо підготовки проектних пропозицій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися новиною

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *