Сіверська міська рада

Меню

Меню

Заборгованість із заробітної плати в Сіверській лікарні буде виплачена!

Ситуація, яка склалася в Сіверській міській лікарні із заборгованістю по заробітній платі медичним працівникам видалася вкрай важкою і здавалося б, безнадійною. Але проблему виплати заробітної плати вирішено!
Сьогодні на сесії міської ради було прийнято рішення про погашення заборгованості по заробітній платні в Сіверській лікарні.
За рішенням Сіверської міської ради було виділено фінансову підтримку Сіверській лікарні на погашення заборгованості по заробітній платі за січень місяць та виділено кошти на придбання нового обладнання для лікарні, щоб лікарня могла збільшувати види наданих послуг , які сплачуються згідно програми медичних гарантій.
За рахунок коштів районного бюджету погашено заборгованість за грудень і частину листопада, а також оплачено обладнання, яке лікарня придбала в грудні.
Міською радою додатково виділено кошти на придбання нового обладнання з метою виконання умов програми медичних гарантій НСЗУ.
Завдяки великим зусиллям міського голови Андрія Черняєва, спільному порозумінню, на сьогодні проблему по заборгованості з виплати заробітної плати в Сіверській лікарні вирішено! Заборгованість буде погашена повністю.

Поділитися новиною

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *