Сіверська міська рада

Меню

ДЕРЖАВНИЙ НАГЛЯД ЗА ДОТРИМАННЯМ ПРОТИЕПІДЕМІЧНОГО РЕЖИМУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ ТРИВАЄ

ДЕРЖАНИЙ НАГЛЯД

ЗА ДОТРИМАННЯМ ПРОТИЕПІДЕМІЧНОГО РЕЖИМУ

В УМОВАХ КАРАНТИНУ ТРИВАЄ

Діяльність об’єктів сфери обслуговування не підпадає під обмежувальні заходи під час карантину.  З метою виявлення випадків недотримання вимог щодо організації протиепідемічних заходів під час реалізації товарів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19,    які визначені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 №17,  сьогодні (19.02.2021р.) було проведено моніторинговий захід за участю головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної  медицини Бахмутського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області (Заверюха С.), представника міської ради фахівця відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій (Котинська Н.) та старшого лейтенанта інспектора відділу превенції   Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області (Торічко І.). Під час моніторингової перевірки було обстежено магазини: «Смак життя»,  «Реал», «Колібрі», «Асорті»,  «Вікторія», «Світоч» та торгівельний комплекс по вулиці Молодіжна, 7. Під час рейдової  моніторингової перевірки побачене фіксувалося на відеокамеру. За результатами моніторингу  складено довідки  про наявність недоліків в   об’єктах торгівлі, які фізичні особи-підприємці повинні негайно усунути.

Робота у даному напрямку буде продовжена.

Оператори  ринку,   міська рада закликає вас  дотримуватись посилених санітарно-гігієнічних норм під час карантину. Пам’ятайте, що за порушення чинного законодавства, пов’язаного з поширенням коронавірусної хвороби, передбачено   адміністративну відповідальність!