Сіверська міська рада

Меню

Співчуття міського голови та міської ради з приводу смерті почесного громадянина Сіверська Баляси Павла Пилиповича

15.02.2021 року після тривалої, важкої хвороби, пішов з життя почесний громадянин нашого міста кваліфікований лікар, гарний керівник, люблячий батько Баляса Павло Пилипович.

Обірвалося життя почесного громадянина міста Сіверська, професіонала і просто хорошої людини. Він прожив життя достойного сім’янина, сумлінного працівника.
Його життєвий шлях – це приклад відданості та гідності, невтомної, наполегливої праці, любові до життя, міста та людей.
У цей скорботний час ми всі глибоко сумуємо разом з вами – усіма, хто знав, поважав та буде берегти кращі спогади і пам’ятати Павла Пилиповича як доброзичливу, чуйну і справедливу людину.

Народився Павло Пилипович 3 лютого 1936 року у м. Сіверськ. Після закінчення медичного інституту з 1967 року працював у міській лікарні лікарем-дерматологом, а потім на посаді заступника головного лікаря з лікувальної роботи.
Впродовж трудової діяльності Павло Пилипович підтвердив високе звання і покликання – працювати з людьми і заради людей.
На роботі його цінували за наполегливість, справедливість і відповідальність, а вдома – за турботу і доброту. Пам’ятаємо і любимо його за поважне ставлення до колег, за щире бажання почути і допомогти кожному. Пам’ять про нього назавжди залишиться у наших серцях.

Вічна пам’ять…

Сіверська міська рада , виконавчий комітет, міський голова Андрій Черняєв висловлюють щирі глибокі співчуття рідним і близьким Павла Пилиповича з приводу його смерті.