Сіверська міська рада

Меню

Меню

Як YASNO допомагає своїм клієнтам платити менше за електроенергію?

Як YASNO допомагає своїм клієнтам платити менше за електроенергію?

Все більше клієнтів YASNO змінюють підхід до використання енергоресурсів на ощадливий. Вони віддають перевагу  енергоефективним товарам і кліматичній техніці з вищим класом енергоефективності, змінюють свої побутові звички, встановлюють сонячні дахи, обирають електросамокати та електромобілі, цікавляться системами зберігання електроенергії.

Для зменшення витрат на електроенергію YASNO для клієнтів:

–       Консультує щодо ощадливого споживання електроенергії.

Консультації можна отримати, звернувшись до контакт-центру за номерами (067/095) 65 26 000, (0629) 52 60 00, написавши в особисті повідомлення сторінці у Facebook, завітавши до енергоофісів постачальника.

У новинах, які опубліковані на сайтіYASNO ділиться порадами щодо підвищення енергоефективності, можливостями економії витрат на електроенергії, а також пропонує відповідні продукти і послуги.

–       Запускає інформаційні кампанії з енергоефективності.

Інформаційна кампанія постачальника «YASNO_як_заощаджувати» має на меті показати, як кожна родина за допомогою доступних технологій може зменшувати витрати на комунальні послуги та покращувати екологію. В рамках підпроєкту «YASNO для дітей» працівники та їхні діти створили казкові оповідання з яскравими ілюстраціями та розмістили їх у відкритому доступі разом з анімаційними порадами з енергозбереження.

–       Пропонує енергоефективну кліматичну техніку.

На сайті yasno.com.ua можна обрати і замовити: бойлери, кондиціонери, ультратонкі керамічні обігрівачі.

Уся техніка має офіційну гарантію від виробника та доступна для замовлення у декілька кліків на сайті YASNO, в тому числі у розстрочку або в кредит. Спеціалісти постачальника допоможуть підібрати саме ту модель, з якою кожна родина зможе заощаджувати свої витрати на електроенергію та забезпечить комфорт.

–       Інформує про переваги користування багатозонними лічильниками і нічним тарифом, а також пропонує такі лічильники у складі набору Розумний Watt.

На вечірній, нічний та вранішній час – з 23:00 до 7:00 припадає близько 30% споживання електроенергії українськими сім’ями. За електроенергію, спожиту в цей час, можна сплачувати удвічі менше: достатньо встановити дво- або тризонний лічильник. Замовити такий можна в YASNO у складі набору Розумний Watt з послугою встановлення «під ключ». Набір складається з двозонного лічильника, розумної розетки с таймером, щоб запрограмувати роботу електроприладів у економні години, а також енергоефективні LED-лампи, що споживають до 10 разів менше електроенергії, ніж звичайні лампи розжарювання. Вже близько 50 тисяч клієнтів YASNO придбали такі набори.

–       Сприяє розвитку просьюмерства.

За минулий рік на Донеччині стало на 251 просьюмера більше. Тепер вже 636 домогосподарств виробляють екологічно чисту електроенергію та задовольняють не тільки власні потреби, а й щомісяця продають залишок у мережу та отримають виплати за «зеленим» тарифом, що встановлюється державою. Розрахунки з просьюмерами в Донецькій області здійснює постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень YASNO, а також пропонує послуги зі встановлення сонячних дахів «під ключ».

–       Розвиває мережу зарядних станцій для електромобілів, пропонує домашні зарядні станції.

До 2024 року експерти прогнозують зростання електрокарів в Україні до 250 тисяч. YASNO прагне зробити послуги для водіїв електроавто більш доступними та зручними, розвиваючи зарядну інфраструктуру. Наразі мережа YASNO E-mobility налічує вже 29 швидких зарядних станцій 50 кВт для електрокарів у Києві, Дніпрі, Харкові та на трасах у напрямках з Києва до Одеси, Львова та Полтави. У розвиток мережі зарядок за 3 роки YASNO інвестував 34,2 млн грн.

Також клієнти можуть придбати в YASNO власні зарядні пристрої для електромобіля для використання вдома, на роботі або для отримання додаткового доходу.

«YASNO єдиний з українських постачальників, який поряд з майже сотнею європейських компаній приєднався до ініціативи асоціації Eurelectric «Бути рушієм змін: 15 зобов’язань перед споживачами». У межах цієї ініціативи ми взяли на себе зобов’язання впроваджувати і популяризувати енергоефективні рішення, що і робимо у своїй діяльності. Клієнти довіряють нашій експертизі і користуються енергоефективними продуктами і рішеннями від YASNO», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Запорізькій та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO

у Донецькій області

(050) 520 93 23

PR@yasno.com.ua

yasno.com.ua

cid:image005.png@01D59983.D489BDE0

Поділитися новиною

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *