Сіверська міська рада

Меню

Грантова програма «Жити на рівних» для соціальних підприємців та соціальних ініціатив в інтересах людей з інвалідністю та їх близького кола

16.02.2021 – 09.03.2021

БО «Фонд родини Нечитайло» оголошує про старт грантової програми «Жити на рівних» для неприбуткових установ та організацій (зареєстрованих як благодійні організації, громадські об’єднання тощо), діяльність яких пов’язана з тематикою конкурсу, та суб’єктів підприємництва (зареєстрованих як підприємства, господарські товариства, фізичні особи – підприємці тощо), які працюють як соціальне підприємство.

В рамках трирічної грантової програми Фонд пропонує: фінансову підтримку основної діяльності (на впровадження послуг, нового продукту) у вигляді гранту на суму від 300 до 700 тис. грн., а також нефінансову підтримку, яка може включати: консультації експертів та менторство, стажування та навчання за обраною тематикою, оцінювання соціального ефекту проєкту (оцінка impact-складової), промоцію та ін.

Прийом концепцій проєктів починається з 16 лютого 2021 р., та буде тривати до 9 березня 2021 р. Розгляд повних проєктних пропозицій: до 8 квітня 2021 р.

Пріоритетні напрями підтримки:

• Раннє втручання для попередження інвалідності дітей, зменшення ступеня тяжкості інвалідності та попередження інституалізації дітей (скринінг порушень розвитку, комплексна допомога та супровід фахівців).
  • Соціальна та трудова реабілітація людей з інвалідністю (творчі майстерні, створення робочих місць, навчання, дозвілля тощо).
  • Усунення обмежень життєдіяльності осіб з інвалідністю (розвиток транспортних послуг для маломобільних груп, полегшення доступу до технологій, освіти, підвищення доступності середовища тощо).
  • Організація догляду для осіб з інвалідністю (організація денного перебування, послуга підтриманого проживання тощо).
  • Розвиток реабілітаційних послуг та заходів (впровадження інноваційних практик та послуг з комплексної реабілітації, ефективність яких доведено).

Можливі статті фінансування: обладнання та витратні матеріали;

• розробка та виготовлення (надання) соціальних продуктів, послуг;
  • розробка програмного забезпечення, яке відповідає меті програми;
  • консультаційні послуги, необхідні для реалізації проєкту;
  • ремонтні роботи (в частині закупівлі будівельних матеріалів);
  • навчання.

Фонд не підтримує наступні витрати:

• заробітна платня, оренда приміщення та оплата комунальних послуг;
  • витрати на відрядження;
  • пряма гуманітарна та матеріальна допомога;
  • витрати на надання медичної допомоги окремим особам;
  • одноразові заходи/покупки, які не є проєктною діяльністю.

Грантова програма «Жити на рівних» прагне стати гнучкою і зручною платформою для розвитку ініціатив в інтересах людей з інвалідністю та їх близького кола.

. Концепції проєктів приймаються в електронному форматі (загрузити форму) на адресу se@nechytailo.fund до 18:00 9 березня 2021 р. Детальна інформація – inclusion.tilda.ws