Сіверська міська рада

Меню

YASNO допомагає клієнтам зменшувати кількість викидів СО2 на 300 тисяч тон за рік

Продукти і послуги «зеленого» постачальника електроенергії та газу YASNO допомагають клієнтам скорочувати кількість викидів вуглецю сумарно на 300 тисяч тон за рік. Мешканці Донеччини також можуть зробити свій внесок у покращення екології завдяки енергоефективним рішенням.

50 тисяч українських родин користуються енергоефективними наборами від YASNO, що дозволяють заощаджувати до 50% витрат на електроенергію вдома і при цьому знижують кількість викидів на 45 тисяч тон на рік. У складі наборів – LED-лампи, що споживають удесятеро менше електроенергії, ніж лампи розжарювання, смарт-розетка з можливістю програмування ввімкнення/вимкнення енерговитратної побутової техніки в потрібні години і двозонний лічильник з «нічним» тарифом, з яким можна сплачувати удвічі менше за спожиту з 23:00 до 7:00 електроенергію.

У трьох регіонах, де YASNO постачає електроенергію, понад 5 тисяч домогосподарств виробляють електроенергію на приватних сонячних станціях, отримують від постачальника перераховані від держави за «зеленим» тарифом кошти і скорочують викиди СО2 на 123 тисячі тон щорічно. Замовити сонячний дах «під ключ» можна і в YASNO.

29 швидких зарядок мережі YASNO Emobility заряджають електромобілі в Києві, Харкові, Дніпрі та на трасах у напрямку Львова, Одеси, Полтави. За рік YASNO зарядив клієнтів на понад 565 тисяч кВт∙год, що еквівалентно скороченню викидів CO2 на 380 тон.

Ключову роль у зменшенні впливу на клімат відіграють інвестиційні проєкти YASNO з модернізації підприємств. 80 реалізованих проєктів на українських металургійних і гірничодобувних підприємствах із сумарними інвестиціями 500 млн грн сприяють скороченню кількості викидів на 140 тисяч тон СО2 щороку. Енергосервісна компанія YASNO Efficiency «під ключ» виконує модернізацію підприємств і гарантує клієнтам економію ресурсів та коштів як результат реалізованих проєктів.

«Допомога українцям у тому, щоб раціонально використовувати енергоресурси і підвищувати комфорт за допомогою інноваційних рішень, – це основа нашої стратегії розвитку. YASNO підтримує запровадження Європейської зеленої угоди (Green Deal) в Україні та перехід до циркулярної економіки. Торік YASNO приєднався до ініціативи «Бути рушієм змін: 15 зобов’язань перед споживачами» міжнародної асоціації постачальників електроенергії та газу Eurelectric і став єдиним постачальником з України серед понад 90 компаній. Мета ініціативи – сприяти впровадженню послуг з електромобільності, енергоефективності й розвитку відновлюваних джерел енергії і допомагати споживачам користуватися цими послугами», – розповіла Лілія Середа, керівник департаменту з маркетингових комунікацій та зв’язків з громадськістю YASNO, на національному форумі з комунікацій для соціальних та поведінкових змін SHKALA.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Запорізькій та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO

у Донецькій області