Сіверська міська рада

Меню

Меню

YASNO допомагає клієнтам зменшувати кількість викидів СО2 на 300 тисяч тон за рік

YASNO допомагає клієнтам зменшувати кількість викидів СО2 на 300 тисяч тон за рік

Продукти і послуги «зеленого» постачальника електроенергії та газу YASNO допомагають клієнтам скорочувати кількість викидів вуглецю сумарно на 300 тисяч тон за рік. Мешканці Донеччини також можуть зробити свій внесок у покращення екології завдяки енергоефективним рішенням.

50 тисяч українських родин користуються енергоефективними наборами від YASNO, що дозволяють заощаджувати до 50% витрат на електроенергію вдома і при цьому знижують кількість викидів на 45 тисяч тон на рік. У складі наборів – LED-лампи, що споживають удесятеро менше електроенергії, ніж лампи розжарювання, смарт-розетка з можливістю програмування ввімкнення/вимкнення енерговитратної побутової техніки в потрібні години і двозонний лічильник з «нічним» тарифом, з яким можна сплачувати удвічі менше за спожиту з 23:00 до 7:00 електроенергію.

У трьох регіонах, де YASNO постачає електроенергію, понад 5 тисяч домогосподарств виробляють електроенергію на приватних сонячних станціях, отримують від постачальника перераховані від держави за «зеленим» тарифом кошти і скорочують викиди СО2 на 123 тисячі тон щорічно. Замовити сонячний дах «під ключ» можна і в YASNO.

29 швидких зарядок мережі YASNO Emobility заряджають електромобілі в Києві, Харкові, Дніпрі та на трасах у напрямку Львова, Одеси, Полтави. За рік YASNO зарядив клієнтів на понад 565 тисяч кВт∙год, що еквівалентно скороченню викидів CO2 на 380 тон.

Ключову роль у зменшенні впливу на клімат відіграють інвестиційні проєкти YASNO з модернізації підприємств. 80 реалізованих проєктів на українських металургійних і гірничодобувних підприємствах із сумарними інвестиціями 500 млн грн сприяють скороченню кількості викидів на 140 тисяч тон СО2 щороку. Енергосервісна компанія YASNO Efficiency «під ключ» виконує модернізацію підприємств і гарантує клієнтам економію ресурсів та коштів як результат реалізованих проєктів.

«Допомога українцям у тому, щоб раціонально використовувати енергоресурси і підвищувати комфорт за допомогою інноваційних рішень, – це основа нашої стратегії розвитку. YASNO підтримує запровадження Європейської зеленої угоди (Green Deal) в Україні та перехід до циркулярної економіки. Торік YASNO приєднався до ініціативи «Бути рушієм змін: 15 зобов’язань перед споживачами» міжнародної асоціації постачальників електроенергії та газу Eurelectric і став єдиним постачальником з України серед понад 90 компаній. Мета ініціативи – сприяти впровадженню послуг з електромобільності, енергоефективності й розвитку відновлюваних джерел енергії і допомагати споживачам користуватися цими послугами», – розповіла Лілія Середа, керівник департаменту з маркетингових комунікацій та зв’язків з громадськістю YASNO, на національному форумі з комунікацій для соціальних та поведінкових змін SHKALA.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Запорізькій та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO

у Донецькій області

(050) 520 93 23

PR@yasno.com.ua

yasno.com.ua

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *