Сіверська міська рада

Меню

ООН оголошує грант на пілотування інноваційних методів залучення молоді до громадської активності

ООН оголошує грант на пілотування інноваційних методів залучення молоді до громадської активності

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує конкурс та запрошує громадські організації для пілотування інноваційних методів залучення молоді до громадського життя у Донецькій, Запорізькій та Луганській областях.

Конкурс проводиться за наступним цільовим напрямом:

Залучення молоді до громадської активності у Донецькій, Запорізькій та Луганській областях є одним із ключових напрямів діяльності Програми ООН із відновлення та розбудови миру. На реалізацію цього напряму Програма ООН із відновлення та розбудови миру підтримає один проєкт у зазначених вище областях із використання інноваційних методів залучення молоді до громадського життя.

У багатьох громадах регіону, в особливості у сільській місцевості, молодіжні громадські організації не функціонують, а органи місцевого самоврядування не мають достатньо ресурсів для провадження повноцінної молодіжної політики. Тому молодь часто не має майданчиків для розвитку власних ідей та не зацікавлена у їхній реалізації через відсутність практичного досвіду та позитивних прикладів реалізованих ініціатив. Низький рівень залученості до громадського життя та брак можливостей для саморозвитку та самореалізації у громадах спричиняє зростання тенденції до міграції та до втрати громадою цінного людського капіталу.

З огляду на це, Програма ООН із відновлення та розбудови миру шукає організацію зі значним досвідом молодіжної роботи для пілотування нових методів роботи з молоддю та залучення її до громадського життя у Донецькій, Запорізькій та Луганській областях.

Джерело для інформації: https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/recoveryandpeacebuilding/grantopportunitiesUNRPP/UNRPPyouthcivicengagement/

ДОДАТКИ

1. Аплікаційна форма
  2. Фінансова пропозиція
  3. CACHE

Повний аплікаційний пакет повинен бути поданий до 25 лютого 2021 року, 12:00.

Для отримання відповідей на запитання, що можуть виникнути під час підготовки проєктних пропозицій за цим конкурсом, будь ласка, надсилайте їх у письмовому вигляді за електронною адресою grants.ua@undp.org із темою повідомлення  «UN_RPP_3_2021_7_youth: Запит інформації». Відповіді будуть надані протягом 1-2 робочих днів. Усі запити мають бути надіслані не пізніше, ніж за 48 годин до закриття конкурсу.