Сіверська міська рада

Меню

Меню

Меню

Меню

День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

15 лютого 2021 року виповнюється 32 роки із дня виведення радянських військ з республіки Афганістан. Війна тривала майже 10 років і вимагала великих матеріальних і людських жертв, під час неї тисячі наших співвітчизників загинули у боях і померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти. Нікого з нас не можуть лишити байдужими страшні цифри: кожний четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, – наші співвітчизники, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану, – також наш співвітчизник. За даними офіційних джерел, під час афганської війни загинули понад 15 тисяч солдатів, Україні війна обійшлася у більш ніж чотири тисячі загиблих. Зараз в Україні – понад 150 тисяч ветеранів афганської війни, з них близько восьми тисяч мають поранення, понад 6 тисяч є інвалідами.

Довгих десять років трагічна війна в Афганістані викликала в свідомості людей біль і смуток за понівечені долі наших воїнів. Війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Не дивлячись ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця.

Сьогодні в Сіверській громаді відбулися урочисті заходи до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
У КЗ “Центр культури та дозвілля” Сіверської міської ради відбувся тематичний концерт за участю працівників будинку культури. Зустріч була теплою і душевною. Секретар Сіверської міської ради — ВолошинаТ.В. та начальник відділу з питань соціального захисту населення виконкому міської ради Савченко О.В. звернулися у цей святковий і одночасно трагічний день до ветеранів війни зі словами щирої вдячності та привітали з пам’ятною подією.
«Шана ветеранам війни в Афганістані за їхню службу і вірність присязі. Вони гідно виконували свій обов’язок і проявили високі моральні якості та особистий героїзм!»

За традицією ветерани-афганці Сіверська згуртованим колективом відвідали пам»ятну стелу загиблому побратиму Сергію Кисиленко, поклали квіти до меморіалу загиблому воїну, згадали події тих часів, вшанували пам’ять хвилиною мовчання. Ветерани відвідали Сіверську ЗОШ №2, де навчався Кисиленко , згадали, вклонилися його пам»яті.

Також ,сьогодні представники міської ради відвідали матір загиблого воїна-афганця  Кисиленко Катерину Павлівну, поспілкувалися, подарували квіти, символічний подарунок та подякували за те, що виховала сильного та мужнього сина, який до останнього боровся, був вірний присязі та віддав найдорожче- своє життя. Побажали Катерині Павлівні міцного здоров”я, витримки,терпіння, добра,благополучча.

Пам”ятаймо та шануймо нашого мужнього земляка- Сергія Кисиленка , який віддав своє життя чужій війні.
Пам”ятаймо про подвиг воїнів! Вічна пам”ять усім загиблим та співчуття родинам, які втратили своїх близьких.

   

   

   

   

   

   

   

Поділитися новиною

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *