Сіверська міська рада

Zoom- конференція щодо реалізації конкурсу Бюджету участі

10 лютого  відбулась  Zoom- конференція щодо реалізації конкурсу Бюджету участі.

На онлайн зустрічі були присутні представники фінансового відділу, відділу житлово- комунального господарства, відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому Сіверської міської ради, та депутати.

Усі присутні ознайомилися з календарним планом щодо реалізації Бюджету участі, обговорили усі деталі, основні умови та системи інтернет-голосування по проєктам  проведення конкурсу.

Менторка, експертка з питань місцевого розвитку громад та комунікацій Світлана Агаджанян надала відповіді на всі питання присутніх на конференції.

Бюджет участі дозволяє мешканцям взяти участь в конкурсі, де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя громади. Подавайте свої проєкти і голосуйте за цікаві ідеї! Проєкти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету громади.

Період подачі громадських проєктів триватиме до 01.03.2021р.