Сіверська міська рада

Меню

На Донеччині 36,5 тис. клієнтів YASNO отримали компенсацію від держави на свої особові рахунки з електропостачання

Рішенням Кабінету міністрів України компенсація надається жителям з електроопаленням, для яких діяв знижений тариф на електроенергію до 31.12.2020 р., та багатодітним сім’ям. Ці споживачі у І кварталі 2021 р. щомісячно отримуватимуть виплати від держави у складі субсидії, а за її відсутності кошти будуть зараховуватись на особовий рахунок в електропостачальника.

Компенсацію за січень електропостачальник YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги») вже зарахував на особові рахунки майже 36,5 тис. клієнтів. Побачити надходження можна:

• у платіжці за електроенергію у рядку «Компенсація тарифу ПКМУ № 64 від 01.02.2021»;
  • в Особистому кабінеті YASNO у блоці «Нарахування та платежі» – меню «Історія платежів» – графа «Канал оплати».

У паперовому рахунку, Особистому кабінеті, інтернет-банкінгах та платіжних системах сума до сплати буде зменшена на розмір компенсації для клієнтів, які не є отримувачами субсидій.

Нагадаємо, розмір компенсації дорівнює різниці вартості електроенергії за фіксованої ціною (1,68 грн/кВт∙год) та зниженим тарифом (0,9 грн/кВт∙год).

«Клієнтам без субсидії компенсація буде включена у рахунок за січень, за лютий та за березень. Для її отримання не потрібно додатково звертатись до YASNO та подавати документи. Для розрахунку суми компенсації важливо лише своєчасно передавати показання лічильника. За консультацією клієнти завжди можуть звернутись до нас за телефоном або через наші дистанційні сервіси», – сказав директор YASNO у Донецькій області Олександр Северін.

Ще раз нагадуємо, тим у кого оформлена субсидія, сума у платіжках буде повною, оскільки вони отримають аналогічну компенсацію у складі субсидії.