Сіверська міська рада

УВАГА! Інформація для отримувачів пільг на тверде паливо та скраплений газ

УВАГА!

Інформація для отримувачів пільг на тверде паливо та скраплений газ

Сіверська міська рада повідомляє, що граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу для надання у 2021році пільг населенню дорівнюють:

твердого палива – 2947,26 грн за 1 тонну;

скрапленого газу – 294,73 грн за 1 балон.

Пільги на придбання твердого палива, скрапленого газу надаються виходячи із розрахунку вартості однієї тонни твердого палива та одного балону скрапленого газу на домогосподарство в рік. Надання пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу проводиться відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373. Для призначення пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу пільговики звертаються за місцем проживання  з відповідною заявою, до якої додається довідка про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі. При собі мати паспорт, пільгове посвідчення та реквізити рахунку відкритого в банківській установі. Пільга на придбання твердого палива надається у разі ненадання в житловому приміщенні комунальної послуги з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та невикористання природного газу або електричної енергії для індивідуального опалення. На підставі наданих документів Управління праці та соціального захисту населення здійснює призначення пільг готівкою. При надходженні коштів з державного бюджету проводиться виплата призначених пільг на тверде паливо та скраплений газ через відділення уповноважених банківських установ або виплатні об’єкти АТ «Укрпошта», за бажанням пільговика. Громадяни мають  право на один вид державної допомоги: пільга або субсидія (за вибором).