Сіверська міська рада

Меню

Меню

Конкурс на створення соціальних шкільних підприємств.              

Конкурс на створення соціальних шкільних підприємств.

             

    Фонд Східна Європа та німецька неурядова організація ChildFund Deutschland e.V. оголошують конкурс проектів серед громадських організацій у Донецькій, Івано-Франківській та Житомирській областях, спрямованих на створення пілотних соціальних шкільних підприємств.

Соціальне шкільне підприємництво – один серед найбільш успішних методів розвитку молодіжного підприємництва, соціальної відповідальності та підготовки до свідомого життя вже у школі. Така проєктна бізнес-модель «дорослих» форм підприємництва створюється самими учнями та за їхньої ініціативи і працює за всіма правилами бізнесу, але у межах школи. Таким чином, діяльність сприяє розвитку школи як інноваційної інституції.

Через інструмент соціального шкільного підприємництва учні навчаються ухвалювати самостійні рішення на всіх етапах діяльності їхньої «фірми» – від її реєстрації до організації виробничого процесу. Ролі в такій фірмі розподілені саме між учнями, які можуть бути керівниками, маркетологами, спеціалістами зі збуту тощо. Вчителям належить роль менторів, які можуть надавати поради та інтегрувати в освітній процес певні аспекти роботи такого підприємства.

Проєкти матимуть на метіпідвищення конкурентоспроможності української молоді на ринку праці шляхом розвитку навичок соціального підприємництва учнів та інтеграції соціальної моделі шкільного підприємства у місцеву систему освіти.

Аплікаційна форма, логічна модель проєкту та бюджет (шаблони є за посиланням http://eef.org.ua/rekomendatsiyi/мають  супроводжуватися такими документами:

  1. Листами підтримки від закладів середньої освіти, на базі яких планується розвивати соціальне шкільне підприємство.
  2. Резюме ключових виконавців і тренерів.

Неповних заявок до розгляду не прийматимуть.

Останній термін подання заявок – 20 лютого 2021 року. Заявки мають бути надіслані на адресу електронної пошти: sse_project@eef.org.ua з позначкою у темі листа «Конкурс проєктів зі створення соціальних шкільних підприємств».

Загальний бюджет проєктів  не має перевищувати 75 000 грн

Додаткову інформацію можливо отримати за посиланням https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-na-stvorennya-sotsialnyh-shkilnyh-pidpryjemstv-rozshyreno-heohrafiyu

Поділитися новиною

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *