Сіверська міська рада

Ультразвукова діагностика в Сіверській лікарні

Нещодавно в Сіверській міській лікарні приступили до роботи двоє лікарів- анестезіологів, один з яких є фахівцем з ультразвукової діагностики.
В минулому році лікарня отримала новий апарат ультразвукового дослідження фірми Mindray DP-50 , але на той час не було потрібного лікаря, фахівця.    Зараз прилад встановлено в кабінеті УЗД і на ньому вже розпочали проводити обстеження.
Для того, щоб провести обстеження, варто мати направлення від сімейного лікаря-терапевта, та звернутися до регістратури лікарні.

«Сьогодні сучасне медичне обладнання є надзвичайно важливою справою. Адже вчасна діагностика дозволяє виявити захворювання на ранніх етапах та якнайшвидше розпочати лікування», – наголосив Юрій Миколайович Чуйко – лікар-анестезіолог, лікар з ультразвукової діагностики.    Так, дійсно, для Сіверської лікарні вкрай необхідний такий корисний апарат УЗД та такий гарний фахівець.

Тепер мешканці громади отримуватимуть потрібні результати обстежень внутрішніх органів, черевної порожнини, грудей, щитовидної залози безпосередньо в нашій лікарні.