Сіверська міська рада

Меню

28 січня 2021 року в Сіверській ОТГ відбулося урочисте вручення ключів від квартири, яку було придбано для особи із числа дітей, позбавлених батьківського піклування

28 січня  2021 року в Сіверській ОТГ відбулося урочисте вручення ключів від квартири, яку було придбано для особи із числа дітей, позбавлених батьківського піклування – Андроновій (Чаюк) Д.О..
Дана квартира була придбана в рамках виконання програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на умовах співфінансування з обласного бюджету у співвідношенні 50/50 відсотків.
На врученні були присутні голова Сіверської міської ради – Черняєв А.О., начальник служби у справах дітей виконкому Сіверської міської ради – Чурсіна В.М. , секретар Сіверської міської ради – Волошина Т.В..

«Коли є складна ситуація – важливо, щоб всі були разом і допомагали один одному. Дякуючи підтримці нашої держави, єдності всіх людей, ми сьогодні маємо дуже приємну новину – можемо вручити ключі від квартири дівчині, яка на це заслуговує. Власне житло є хорошим стартом у доросле життя. Протягом 2020 року в нашій громаді було придбано 2 житла для осіб, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавленим батьківського піклування та виділена компенсація з державного бюджету у розмірі 1265,9 млн. грн. на придбання трьом дітям житла у Донецькій області. У подальшому ми докладемо усіх зусиль, щоб робота у даному напрямку тривала», зазначив голова Сіверської ОТГ – Андрій Олександрович Черняєв.»