Сіверська міська рада

Увага конкурс! Конкурс на створення соціальних шкільних підприємств

О Г О Л О Ш Е Н Я

Конкурс на створення соціальних шкільних підприємств.

Фонд Східна Європа та німецька неурядова організація ChildFund Deutschland e.V. оголошують конкурс проектів серед громадських організацій у Донецькій, Івано-Франківській та Житомирській областях, спрямованих на створення пілотних соціальних шкільних підприємств.

Соціальне шкільне підприємництво – один серед найбільш успішних методів розвитку молодіжного підприємництва, соціальної відповідальності та підготовки до свідомого життя вже у школі. Така проєктна бізнес-модель «дорослих» форм підприємництва створюється самими учнями та за їхньої ініціативи і працює за всіма правилами бізнесу, але у межах школи. Таким чином, діяльність сприяє розвитку школи як інноваційної інституції.

Через інструмент соціального шкільного підприємництва учні навчаються ухвалювати самостійні рішення на всіх етапах діяльності їхньої «фірми» – від її реєстрації до організації виробничого процесу. Ролі в такій фірмі розподілені саме між учнями, які можуть бути керівниками, маркетологами, спеціалістами зі збуту тощо. Вчителям належить роль менторів, які можуть надавати поради та інтегрувати в освітній процес певні аспекти роботи такого підприємства.

Проєкти матимуть на метіпідвищення конкурентоспроможності української молоді на ринку праці шляхом розвитку навичок соціального підприємництва учнів та інтеграції соціальної моделі шкільного підприємства у місцеву систему освіти.

Аплікаційна форма, логічна модель проєкту та бюджет (шаблони є за посиланням http://eef.org.ua/rekomendatsiyi/мають  супроводжуватися такими документами:

1. Листами підтримки від закладів середньої освіти, на базі яких планується розвивати соціальне шкільне підприємство.
  2. Резюме ключових виконавців і тренерів.

Неповних заявок до розгляду не прийматимуть.

Останній термін подання заявок – 20 лютого 2021 року. Заявки мають бути надіслані на адресу електронної пошти: sse_project@eef.org.ua з позначкою у темі листа «Конкурс проєктів зі створення соціальних шкільних підприємств».

Загальний бюджет проєктів  не має перевищувати 75 000 грн

Додаткову інформацію можливо отримати за посиланням https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-na-stvorennya-sotsialnyh-shkilnyh-pidpryjemstv-rozshyreno-heohrafiyu