Сіверська міська рада

« У єдності- сила! » З Днем Соборності України!

« У єдності- сила! » 💙💛
 22 січня 2021року , у річницю підписання у 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, відзначається День Соборності України!
 Соборність – це не лише пам”ять про минуле, вона потребує згуртованої спільної праці та взаємодії в сучасній Україні!
 З нагоди святкової події Сіверська міська рада приєднується до загального флешмобу «У єдності сила» з метою показати всім, що кожен громадянин України, не байдужий до нашої держави- підтримує її єдність!
«Ми з вами – це одне єдине,
Ми – це родина: ти і я.
Дві сторони у України,
Та Україна в нас одна.»
 Тож, працюймо разом для світлого майбутнього нашої держави! Пам”ятаймо, що лише в єдності і взаємній підтримці, спільними зусиллями зможемо досягти головної мети, зуміємо стати щасливими і заможними господарями на своїй землі.
 Щиро бажаємо усім миру, злагоди, порозуміння, підтримки, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої Вітчизни!
Зі святом всіх – з Днем Соборності України!🇺🇦
May be an image of 5 people, including Віталій Гатченко та people standing