Сіверська міська рада

БЮДЖЕТ УЧАСТІ 2021 ПОДАВАЙ СВОЇ ЇДЕЇ

БЮДЖЕТ    УЧАСТІ     2021  ПОДАВАЙ СВОЇ ЇДЕЇ

З метою підвищення рівня відкритості міської влади, впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів міського бюджету, Сіверська міська рада оголошує про прийом проектів від мешканців громади у рамках громадського  Бюджету участі у 2021 році.

Термін подачі – з 01.02. до 01.03.2021 року.
Прийом проектів здійснюється відповідно до Положення Бюджету участі Сіверської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням Сіверської міської ради від 08.05.2020 № 7/38-714.
Проектом є план дій, комплекс робіт, задум, ідея, викладені у вигляді опису з відповідним обґрунтуванням, розрахунками витрат, кресленнями (картами, схемами), фотографіями, що розкривають сутність задуму та можливість його практичної реалізації за рахунок коштів  бюджету участі нашої громади.

Проекти подаються:

1) шляхом заповнення відповідної форми розміщеної на офіційному сайті міської ради в розділі Економіка за посиланням https://siverska-gromada.gov.ua/biudzhet-uchasti/  з обов’язковим наданням оригіналів у паперовому вигляді поштою за адресою: вул. Центральна, 8, м. Сіверськ, Бахмутського району Донецької області,  з поміткою на конверті «Бюджет участі на території Сіверської міської ради ;

2) особисто до відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому міської ради виконавчого комітету міської ради

3) на електронну адресу  siversk@siverska-gromada.gov.ua, відсканований варіант проекту,

з додатками;

4) проекти за обсягом фінансування за рахунок коштів бюджету участі можуть бути до 50 тис. грн., а сума залучених коштів співфінансування не обмежена.

5) від одного автора проекту протягом одного року може надходити один проект.

Додатково  буде проведений освітній захід, щодо підготовки проектних пропозицій.