Сіверська міська рада

Свято Водохреща в Сіверській громаді

Свято Водохреща для українського народу – є джерелом світлої радості, символізує очищення душі, зміцнює нашу віру в перемогу добра та укріплює сподівання на краще майбутнє.  Ще з давніх-давен наші пращури вірили у те, що саме у день Водохреща вся вода стає цілющою. Цю воду вважають рятівною від багатьох хвороб.

В цей день  відбулася святкова літургія та традиційне освячення води: в «Свято-Преображенському» храмі с.Серебрянка, в храмі «Ікони Божої Матері «Казанська» і «Свято-Пантелеймонівському» храмі міста Сіверська, та в «Свято-Покровському храмі с. Свято-Покровське.  Всі бажаючі прихожани  змогли прийти до храму на службу і освятити воду.  Богослужіння проходило з дотриманням усіх карантинних норм та безпечної дистанції.