Сіверська міська рада

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ СІВЕРСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Данська Рада у справах Біженців – Данська Група з розмінування (DRC-DDG) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) і уряду Великої Британії впроваджує проєкт, спрямований на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО), осіб, які постраждали від конфлікту в Україні та місцевих жителів у стабілізації їх життя, досягненні довгострокових рішень шляхом працевлаштування, самозайнятості та отримання доходів, можливостей професійної освіти, зміцнення інституційного потенціалу та змін в законодавстві України.
В рамках цього проекту планується впровадження наступних компонентів:
1.    Програма надання фінансової допомоги для підтримки функціонування мікро-бізнесу та самозайнятості в умовах епідеміологічної ситуації, пов’язаної з розповсюдженням коронавірусу covid-19 та введенням карантинних заходів.
2.    Програма надання фінансової допомоги для збереження існуючих робочих місць через підтримку функціонування бізнесу в умовах епідеміологічної ситуації, пов’язаної з розповсюдженням коронавірусу covid-19 та введенням карантинних заходів.
3.    Програма підвищення конкурентоспроможності внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, на ринку праці.
4.    Програма бізнес-партнерства в проектах економічного розвитку донецької та луганської областей для підтримки вразливих верств населення шляхом посилення їх ролі в місцевій економіці та залучення у виробничо-збутові ланцюжки.
5.    Програма надання грошової фінансової допомоги для подолання економічних наслідків епідеміологічної ситуації, пов’язаної з розповсюдженням коронавірусної інфекції covid-19 і введенням карантинних заходів.
З діючими програмами економічного розвитку Східної України можна ознайомитись за посиланням:      https://lap.drc.ngo/
Пропонуємо зацікавленим особам звернутись до відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій  виконавчого комітету міської телефон: 062745-2648,  або агента з економічного розвитку Данської Ради у справах Біженців – Юдаєва Надія Олександрівна, телефон: 0632526727.