Сіверська міська рада

Долаємо снігову негоду!

Сьогодні зранку у зв”язку з погіршенням погодних умов, комунальникам нашої громади довелося прийняти виклик природної снігової стихії. І це випробовування подолано! Подолано завдяки злагодженим діям працівників міської ради, комунальних підприємств та організацій, які обслуговують автодороги та вулиці. А також – нашим традиційним помічникам – фермерським господарствам, які надали нашій громаді посильну допомогу в розчищенні вулиць:
СФГ «Обрій», СФГ «Оберіг», ФГ «Журавушка -2006», ТОВ «Тайвань», ПП «Клива2006» ,
та ТОВ «Сіверський елеватор»!
Нажаль, з тих чи інших причин, не всі відгукнулися на боротьбу із викликами природи, але все ж таки сподіваємося на плідну співпрацю в майбутньому.                                                                                                   Завдяки професійному підходу відповідних служб виконкому, оперативної співпраці з комунальними підприємствами, а саме: Серебрянське ЖКП, Сіверська дільниця Часовоярська РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу» ,Сіверська дільниця ВО «Лимантепломережа» та ТОВ “Славдорстрой” було розчищено 83 вулиці міста та села громади. Під час боротьби зі стихією були одночасно залучені 11 одиниць автотракторної техніки.
Щиро дякуємо усім, хто долучився до загальної справи!

Відділ житлово-комунального господарства,
благоустрою та розвитку інфраструктури
виконкому Сіверської міської ради

2 думки про “Долаємо снігову негоду!”

1. Андрій

Частина вул.Травнева залишилась не чищена! Мабуть забракло палива, дочистити 10 метрів….