Сіверська міська рада

Вітання вихованців ЗДО№1 «Сонечко»

У цей святковий день 14 січня, на Старий Новий рік до Сіверської міської ради з піснями та побажаннями добра та злагоди завітали маленькі вихованці ЗДО№1 «Сонечко» . Дітки, одягнені в яскраві костюми, вразили всіх присутніх своєю веселою виставою, розмаїттям різдвяних щедрівок, засівалок та додали усім гарного святкового настрою, радості, позитиву!
Традиційний обряд посівання з побажаннями благополуччя та успіхів, багатства і усіляких гараздів, з яскравою театралізованою виставою не залишив байдужим нікого!
«Сійся, родися, жито, пшениця,
Всяка пашниця:
Зі споду корениста, зверху колосиста.
Будьте зі святом здорові,
З Новим роком та Різдвом Христовим!»
З такими добрими побажаннями й гарними посівальниками в новому році нас чекає щастя, здоров’я, злагода, добробут і процвітання! Тож нехай ця добра традиція залишається з нами завжди!
Після завершення дійства, в нагороду від голови Сіверської міської ради Андрія Черняєва діти отримали солодкі подарунки.