Сіверська міська рада

Меню

Меню

ПРОТОКОЛ № 3 засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Сіверської міської ради

ПРОТОКОЛ № 3

засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Сіверської міської ради

 

м. Сіверськ                                                                                         29.12.2020 р.

 

Головуючий: Коваленко І.Є.

Секретар: Макеєнко В.В.

Присутні:  Басенко К.В., Вороніна Н.В., Дегтярьова Я.В., Котинська Н.Ф.

Запрошені:

 

Про проведення індивідуальних занять в КЗ «Інклюзивно – ресурсний центр» та роботи КЗ «Центральна бібліотечна система» в період з 08.01.2021 по 24.01.2021.

 

СЛУХАЛИ: Дегтярьову Я.В. про роботу КЗ «Інклюзивно – ресурсний центр» та  КЗ «Центральна бібліотечна система»  в період з 08 січня 2021 року по 24 січня 2021 року, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних  протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

 

ВИРІШИЛИ:

  1. Рекомендувати начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту виконкому міської ради (Дегтярьова) з метою збереження комунального майна на період посилених карантинних заходів в період з 08 січня 2021 року по 24 січня 2021 року, залишити по два працівника в КЗ «Інклюзивно – ресурсний центр» та КЗ «Центральна бібліотечна система».
  2. Відділу інформаційної і внутрішньої політики виконкому міської ради (Курильченко) опублікувати це розпорядження на офіційному веб-сайті міської ради.
  3. 3. Покласти контроль за виконанням цього протоколу на начальника штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Коваленко Ірину Євгеніївну.

 

 

 

 

Начальник  штабу                                                                      І.Є. Коваленко

 

 

Секретар штабу                                                                               В.В. Макеєнко

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *