Сіверська міська рада

ПОСИЛЕННЯ КАРАНТИНУ ПІД ЯЛИНКУ

У середу, 23 грудня 2020р., в Краматорську пройшла онлайн-нарада під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна за участю першого заступника міського голови виконкому Сіверської міської ради Гатченка В.А., на якій обговорювалась   робота бізнесу в умовах посилених карантинних заходів.   проінформовано про порушення під час епідемії, пов’язаної з  COVID-19, про перевірки та накладені штрафи. Було наголошено, що на весь період новорічних свят Головне управління Держпродспоживслужби в Донецькій області, Національна  поліція у Донецькій області, органи місцевого самоврядування повинні працювати в посиленому режимі щодо контролю за дотриманням протиепідемічних заходів.

Напередодні Новорічних свят міська рада звертається до всіх   суб’єктів господарювання з проханням максимально відповідально поставитися до виконання протиепідемічних заходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року та постановою Головного державного санітарного лікаря №32 від 2 червня 2020 року для закладів громадського харчування. Будьте соціально відповідальними суб’єктами господарювання перед громадським суспільством з питань охорони здоров’я, а простими словами – поважайте здоров’я споживачів ваших послуг.