Сіверська міська рада

Меню

Меню

ПРОТОКОЛ № 1 засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Сіверської міської ради

ПРОТОКОЛ № 1

засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Сіверської міської ради

 

м. Сіверськ                                                                                                     22.12.2020р.

 

Головував:

Коваленко І.Є. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник  штабу

 

Присутні: 

1.  Коваленко Ірина Євгеніївна –  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник  штабу
2. Барабаш Наталія Володимирівна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник начальник  штабу
3. Макеєнко Віталій Вікторович – провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради
Члени штабу:
4.Басенко Костянтин Володимирович Лейтенант поліції оперуповноважений Бахмутського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Донецькій області (за згодою)
5. Брежнєв Артем Сергійович – начальник 89 професійної пожежної частини державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби з Надзвичайних ситуацій України в Донецькій області  (за згодою)
6. Дегтярьова Ярослава Володимирівна Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконкому міської ради
7. Котинська Ніна Федорівна – провідний спеціаліст відділу економічного розвитку торгівлі та інвестицій виконкому міської ради

 

8. Курильченко Артем Олексійович – начальник відділу інформаційної і внутрішньої політики виконкому міської ради

 

Порядок денний

 

  1. Розгляд питання щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARA-CoV-2» (далі постанова), з суровим дотриманням протиепідемічних заходів зазначенних в постанові та постійним  дієвим контролем за їх дотриманням та заходів з відкриття Новорічної ялинки.

 

СЛУХАЛИ: Коваленко І.Є. яка довела до відома про необхідність виконання     постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про  встановлення карантину та запровадження обмежувальних  протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARA-CoV-2»;

Коваленко І.Є. до штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Сіверської міської ради звернувся відділ освіти, культури, молоді та спорту виконкому міської ради (Дегтярьова), щодо надання дозволу на проведення заходу з відкриття Новорічної ялинки.

 

За результатами доповідей з урахуванням обговорення вирішили:

 

  1. Підприємствам і установам усіх форм власності на території Сіверської міської ради забезпечити виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARA-CoV-2», суворе дотримання протиепідемічних заходів та постійний дієвий контроль за їх дотриманням.
  2. Надати дозвіл на проведення заходу з відкриття Новорічної ялинки з обмеженою кількістю учасників до 20 осіб, з дотриманням протиепідемічних та карантинних заходів.
  3. Начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту (Дегтярьова) підготовити наказ про переведення працівників КЗ «ЦДЮТ», КЗ «Центр культури та дозвілля», КЗ «Централізована бібліотечна система», КЗ «ІРЦ» на 2/3 оплати праці.
  4.   Рекомендувати міському голові у період з 11 до 22 січня 2021 року включно установити для працівників режим дистанційної (надомної) роботи відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних  протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARA-CoV-2».
  5. Відділу внутрішньої. інформаційної та правової політики виконкому міської ради (Курильченко) опублікувати цей протокол на офіційному веб-сайті міської ради.
  6. Покласти контроль за виконанням цього протоколу на начальника штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Коваленко Ірину Євгеніївну.

Начальник  штабу                                                                                    І.Є. Коваленко

 

Секретар штабу                                                                                  В.В. Макеєнко

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *