Сіверська міська рада

Інформація для представників МСБ

Шановні представники бізнес-спільноти, міська рада доводить до вашого відома, що у Виставковому Центрі «Київ Експо Плаза»

24-25 березня 2021 року

відбудеться виставка продовольчої продукції Ukrainian Food, організаторами якої є Асоціація «Ю-Фуд» та торгово-промислова палата України.

Мета виставки – презентація продовольчого потенціалу України на внутрішньому та міжнародному ринках, обговорення актуальних проблем та т.ін. Ця платформа допоможе малим і середнім вітчизняним компаніям заявити ринку про себе та презентувати свій продукт; ознайомитися з широким асортиментом харчових продуктів; провести переговори з потенційними партнерами та укласти вигідні контракти; налагодити партнерство та корисні ділові зв’язки; розширити ринки збуту.

Більш детальну інформацію щодо участі в даному заході можна отримати, звернувшись до заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України за телефоном 067 662 96 56  Голято Андрій.