Сіверська міська рада

Меню

З 15 грудня 2020 року в КЗ «ЦКД Сіверської міської ради» розпочала свою роботу «Резиденція Святого Миколая».

Напередодні Дня святого Миколая розпочала роботу святкова майстерня з виготовлення новорічних прикрас та іграшок для міської красуні- ялинки нашої Сіверської громади. З 15.12.2020 по 17.12.2020 року відбудуться майстер-класи серед учнів початкової ланки, якими буде охоплено 86 дітей громади.Весело, гамірно та святково було у приміщення центру, куди підвозили дітей на шкільному автобусі. Усіх зустрічав Святий Миколай та його помічниця  янгол. Діти відгадували загадки, приймали участь у конкурсах, грали, танцювали.

Під час майстер – класів, які проводили керівники гуртків КЗ «ЦДЮТ Сіверської міської ради», виготовляли прикраси для новорічної ялинки: святкові новорічні дзвіночки, сніговиків, собачок та бичків.  Діти самостійно підбирали бантики, стрічки та сніжинки для своїх поробок, якими вони потім зможуть похизуватись перед своїм рідним на міському новорічному святі. Для охочих фотографуватись – діяла тематична фотозона.

Спільна творчість в майстерні Святого Миколая дуже сподобалась дітям і дорослим, А насамкінець дітей чекали солодкі подаруночки від Миколая та Сіверської міської ради.