Сіверська міська рада

День вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильскій АЕС

Щороку 14 грудня в Україні вшановують подвиг ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які врятували не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки некерованої ядерної стихії. Саме у цей день в 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС. Прикладом мужності та героїзму були дії ліквідаторів, які працювали в зоні радіаційного забруднення.

Страшні події 1986 ніколи не зітруться з пам’яті теперішніх та майбутніх поколінь. 14 грудня ми згадуємо тих, чиє життя забрав Чорнобиль, і намагаємося вирішити безліч проблем тих, хто втратив здоров’я на ліквід  ації чорнобильської аварії.

Сьогодні міський голова Черняєв Андрій Олександрович, заступниця міського голови Коваленко Ірина Євгеніївна, голова громадської організації «Чорнобиль» Касьяненко Віктор Павлович та представники громадськості вшанували пам’ять ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Ми пам’ятаємо Героїв, які віддали життя у боротьбі з радіаційним лихом. Світла та вічна їм пам’ять.