Сіверська міська рада

Запрошуємо усіх бажаючих на онлайн зустріч…

Запрошуємо (20.11.2020 о 11.00), усіх бажаючих на онлайн зустріч з обговорення тестової версії офіційного сайту Сіверської громади за проєктом «#СіверськСмартГромада: крок к Е- рішенням та ІКТ для Громадської платформи».

Захід проводиться з метою презентації сайту, його обговорення і отримання зворотнього зв’язку від учасників.

Під час зустрічі учасники будуть мати можливість задати свої питання розробникам сайту і експерту Центру Інновацій.

Запрошуємо до співпраці 20 листопада о 10 годині на ZOOM. Для участі треба пройти реєстрацію https://forms.gle/JjSioVimbbviApi39.

***
Цей проєкт реалізується ГО «Асоціація Відродження та Розвитку» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеці