Сіверська міська рада

Гарний приклад для мешканців ОТГ.

На початку року міською радою  вперше було оголошено про прийом проектів на конкурс «Бюджет участі 2020». В цьому демократичному  процесі   надавалась можливість  кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення розвитку ОТГ.   Серебрянська громадська організація «Сузір’я» визначилася з ідеєю проекту, подала документи, отримала перемогу та втілила в реальність свою задумку.

Проект «Бажаємо трудитися, бажаємо мріяти, бажаємо гідно відпочивати» допоміг створити в центрі села Серебрянка сквер, який фактично є зоною відпочинку.  Вхід до цієї ділянки оформлено аркою. З правої сторони від планованої доріжки встановлена підкова, що приносить вдачу та уособлює місяць та   богинь – символ влади та захисту.   В зоні відпочинку раніше було висаджено понад 40 дерев листвяної породи (липа, береза), сосни, а також рози. В центрі зони відпочинку висаджена ялинка, навкруги якої встановлено три паркові лавки, які освітлені чотирма парковими вуличними ліхтарями. Завдяки проекту стало можливим  вимостити доріжки від входу до існуючого дитячого майданчика  та   під розташовані паркові лавки. Встановлено дві сміттєві урни оригінальної форми.

Для реалізації проекту “Бажаємо трудитися, бажаємо мріяти, бажаємо гідно відпочивати” з міського бюджету було виділено кошти в сумі 49тис.960горн. для закупівлі та вимощення тротуарної плитки і бордюр. За рахунок співучасті ГО «Сузір’я» та активних мешканців с.Серебрянка було виготовлено лавки, урни для сміття та проведено всі роботи щодо благоустрою зони відпочинку. Зараз сквер – це улюблене місто для відпочинку дорослих і дітей!