Сіверська міська рада

День: 17.11.2020

Положення про постійні комісії Сіверської міської ради 8-го скликання.

Додаток до рішення Сіверської міської ради 17. 11 2020  №8/1 Положення про постійні комісії Сіверської міської ради 1.Загальні положення Постійна комісія ради (далі — постійна комісія) є органом ради, що обирається з числа її депутатів для вивчення, попереднього розгляду …

Положення про постійні комісії Сіверської міської ради 8-го скликання. Докладніше & raquo;

Виконавчий комітет Сіверської міської ради оголошує конкурс з придбання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Покращення якості життя громадян України – основний акцент стратегічних перетворень розпорядження Кабінету Міністрів України від  27.12.2017 №983-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року».