Сіверська міська рада

Меню

18.02.2020 року в спортивно – оздоровчому комплексі «Доломітчик» відбувся  І етап (міський) чемпіонату Донецької області з волейболу серед команд школярів закладів загальної середньої освіти.  В змаганнях приймали участь 5 команд   закладів загальної середньої освіти  Сіверської ОТГ (3 команди старшого віку та 2 команди середнього віку). За результатами гри команда   Сіверського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 зайняла І місце (старший вік), команда Сіверського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 – ІІ місце (старший вік), команда Сіверського ЗЗСО І-ІІ ступенів № 3- ІІІ місце 9старший вік), а серед команд середнього віку: І місце – Сіверський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, ІІ місце – Свято-Покровський ЗЗСО І-ІІ ступенів.

Команди отримали солодкі подарунки від міського голови Василя Анатолійовича Масюженка та були нагороджені грамотами від відділу освіти культури молоді та спорту виконкому Сіверської міської ради.