20.07.2018 - виїзний прийом громадян в селі Різниківка

20 липня 2018 року Сіверський міський голова Василь Анатолійович Масюженко провів виїзний прийом громадян в селі Різниківка. Разом з головою ОТГ на прийомі були присутні: перший заступник міського голови – Рибачук О.А., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Копиця М.Г. та провідний спеціаліст загального відділу виконкому міської ради – Андрющенко Т.В.

До керівника громади звернулись жителі села зі своїми питаннями та пропозиціями. Зокрема питання стосувалися: ремонту доріг, незадовільного стану зупинок, вивезення сміття, вуличного освітлення, неузгодженістю графіку руху автобусного маршруту Різниківка – Сіверськ – Бахмут,  можливості придбання  необхідних ліків для ФАПа, ремонту сільського клубу в с. Різниківка, та інші.

З більшості питань міський голова Масюженко В.А. надав вичерпні  роз’яснення та взяв виконання проблемних питань під особистий контроль.

Наступний виїзний прийом мешканців сіл Свято-Покровське та Різниківка відбудеться в серпні місяці цього року.