20.02.2018 - чергова нарада керівників житлово-комунальних підприємств

20.02.2018 під головуванням міського голови Масюженка В.А. відбулася чергова нарада керівників житлово-комунальних підприємств. На нараді були також присутні заступник міського голови Копиця М. Г., спеціаліст відділу житлово-комунального господарства Севостьянова Н. І., Шишко Р. В. – директор ПП «Донжилсервіс», Пшенка О. В. – директор Сіверського міського спеціалізованого комунального підприємства, Діденко Г. М. – майстер Сіверської дільниці ВО «Краснолиманська тепломережа».

На нараді розглядалися питання щодо оптимізації системи комунального теплопостачання, вартість майбутніх робіт, з урахуванням подорожчання електроенергії та джерела фінансування. Вирішувалося питання встановлення індивідуального опалення для малозабезпечених верств населення. Також, майстром Сіверської дільниці ВО «Краснолиманська тепломережа», Діденко Г. М. було зазначено, що станом на 01.02.2018 заборгованість абонентів тепломережі по місту Сіверськ становить 2558,1 тис. грн.

На прикінці наради було розглянуто звернення громадян щодо ремонту покрівлі багатоквартирного будинку, що розташований за адресою вул. Молодіжна, 7А. Міським головою було доручено відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради взяти на контроль це питання та посприяти його вирішенню.